Rýchly kontakt
+421-56-668 05 01
deutschmann@deutschmann.sk

Slávnostný štart DeutschMann® Rallye Trebišov spojený s exkluzívnym programom IMT SMILE!

25.8.2017


Už 1. a 2. septembra 2017 ožije mesto Trebišov a jeho okolie rachotom pretekárskych špeciálov a veľkolepou šou kapely IMT SMILE a jej exkluzívnych hostí !

Premiérová DeutschMann® Rallye Trebišov prinesie do tohto okresného mesta v juhovýchodnom cípe východného Slovenska skutočne bohatý program. Počas prvého septembrového víkendu sa mesto Trebišov stane centrom diania automobilovej súťaže. Jeho ulice i okolie zaplnia pretekárske špeciály, ale aj skvelá hudba v podaní kapely IMT SMILE a jej hostí.

Program pre verejnosť začne už v piatok 1. septembra o 18:30 slávnostným štartom v centre mesta Trebišov na Námestí Boleslava Romana. Všetci diváci, nielen fanúšikovia automobilových súťaží si budú môcť zblízka prezrieť súťažné autá, porozprávať sa s posádkami alebo získať ich autogramy na podpisové karty, ktoré budú k dispozícii u organizátorov. Od 20:00 hod. si fanúšikovia budú môcť vychutnať jedinečnú šou a to najlepšie z repertoáru kapely IMT SMILE.

IMT SMILE so svojim projektom hiSTORY minulý rok oslávilo 20 rokov svojej existencie štyrmi vypredanými veľkolepými koncertmi, ktoré videlo takmer tridsaťtisíc návštevníkov. Na DeutschMann® Rallye Trebišov si na tieto špeciálne koncerty takmer po roku tak trochu zaspomíname. Fanúšikovia budú mať jedinečnú príležitosť opäť vidieť IMT SMILE v pôvodnej zostave, v ktorej nahrala svoj prvý album Klik-klak, keďže pozvanie prijali aj jej bývalí členovia Katarína Knechtová, Martin Migaš a Peter Bič. Okrem toho prídu aj ďalší hostia, ktorí boli s kapelou spätí v ďalších obdobiach jej pôsobenia. Tešiť sa môžete na Martina Valihoru, Dana Šoltisa, Viktora Špaka a Tomáša Okresa. 

Vstupné pre návštevníkov podujatia je zdarma, pre parkovanie odporúčame využiť parkoviská pred nákupnými centrami Lidl a Kaufland, podrobný program podujatia je zverejnený na webovej stránke organizátora http://trebisov.rallye.sk

Generálnym reklamným partnerom DeustchMann® Rallye Trebišov je slovenská špedičná spoločnosť DeutschMann so sídlom v Trebišove a s dcérskymi spoločnosťami v Žiline, v Chorvátsku a v Dubaji. Hlavnou činnosťou firmy je zabezpečovanie prepravy tovaru cestnou dopravou po celom svete. Špecializuje sa na expresné transporty najmä pre automobilový priemysel s termínom dodávky do 24 hodín.

Tlačové stredisko, 25.08.2017
DeutschMann® Rallye Trebišov

 

http://trebisov.rallye.sk/slavnostny-start-deutschmannr-rallye-trebisov-spojeny-s-exkluzivnym-programom-imt-smileNájdete nás na Facebooku

Zatvoriť

Vyhľadajte si obchodníka vo vašom okolí

Zvoľte jazyk, v ktorom chcete komunikovať: